Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bez liku doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.